Adwokat/o mnie - adw. dr Katarzyna Purc-Kurowicka
172
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-172,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-theme-ver-13.1.1,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive
 

Adwokat/o mnie

Adwokat dr Katarzyna Purc-Kurowicka

Adwokat dr Katarzyna Purc-Kurowicką jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji na Uniwersytecie Rzeszowskim. W 2008 r. ukończyła aplikację sądową w okręgu Sądu Okręgowego w Rzeszowie. Od 2005 r. jest adiunktem w Katedrze Prawa i Administracji na Wydziale Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej. W latach 2008 do 2014 pracowała jako asystent sędziego w Sądzie Rejonowym w Rzeszowie w Wydziale II Karnym, I Cywilnym oraz w Wydziale IV Pracy i Ubezpieczeń Społecznych. W 2012 r. uzyskała tytułu naukowy doktora nauk prawnych na Wydziale Prawa Uniwersytetu Łódzkiego. Od 2014 r. jest członkiem Okręgowej Rady Adwokackiej w Rzeszowie i prowadzi własną Kancelarię.

Adwokat dr Katarzyna Purc-Kurowicka wspiera inicjatywy dotyczące pozasądowych sposobów rozwiązywania sporów. Od 2015 r. jest Mediatorem stałym przy Sądzie Okręgowym w Rzeszowie i w Centrum Mediacyjnym przy Naczelnej Radzie Adwokackiej. Jednocześnie jest współzałożycielem i Prezesem Centrum Mediacyjnego przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Rzeszowie.